PORTFOLIO

Spełnione marzenia inwestorów

Niebiesko-zielone mieszkanie

Eklektyczne wnętrze

Projekt mieszkanie w Warszawie był dla mnie zaskoczeniem. Klienci zdecydowali się na współpracę pomimo dzielącej nas sporej odległości. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że będzie to klimatyczne wnętrza. Były konkretne wytyczne, szczególnie gdy chodziło o stare zabytkowe meble i przedmioty. W nowym mieszkaniu musiała pozostać stara szafa po babci oraz klasyczny zegar. Postawiłam więc na styl eklektyczny.

Kolorystka mieszkania to biel, antracyt i butelkowa zieleń połączona z ciepłą barwą drewna. W początkowej wersji projektu salon i kuchnia były przedzielone ścianką. Postanowiłam ją obniżyć by stworzyć dodatkowy blat roboczy i jednocześnie móc oglądać telewizję. Zabudowa kuchenna powstała aż po sufit by maksymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania.

Mając w mieszkaniu dwie łazienki mogliśmy sobie pozwolić na wannę w dużej łazience i prysznic w małej dostępnej tylko dla mieszkańców. Mała łazienka połączona jest z sypialnią w której znajduje się łóżko z klasyczną szafką nocną oraz półkami wiszącymi. Za łóżkiem znajduje się ściana z drzwiami przesuwnymi a za nią garderoba. Mieszkanie choć małe jest wykorzystane w pełni bo znalazło się tam miejsce również dla trzech futrzanych milusińskich.

 

Inwestor Prywatny
Miejscowość Warszawa
Styl Eklektyczny
Projekt Projekt kompleksowy