PORTFOLIO

Spełnione marzenia inwestorów

Sklep Jarzynka

Sklep warzywno-owocowy

Projektowanie wnętrz to nie tylko wizualizacja, szkice pomieszczeń i dobór materiałów. To także długie rozmowy z inwestorami, wysłuchanie ich potrzeb i dopasowanie tego do wnętrza. Przy projekcie sklepu “Jarzynka” połączyliśmy projektowanie wnętrz z projektowaniem graficznym.

We wnętrzu postawiliśmy na drewno oraz ciemną szarość. Dzięki temu będzie przytulnie i jednocześnie praktycznie szczególnie, że w takim miejscu ciągłe przekładanie produktów niesie za sobą częste sprzątanie. W “Jarzynce” zmieśliliśmy regały na suche produkty oraz regały na skrzynki z warzywami i owocami. Nad ladą wisi półka zawieszona na grubych sznurach a między ladą a wiszącą półką na ścianie jest miejsce na książki kucharskie. Nasz strefą mycia znajdują się regał na świeże zioła a po drugiej stronie niskie boksy na beczki z kiszonkami. Całość dopełniają zawieszone na linach plansze z podziałek produktów oraz wiklinowe koszyki i pojemniki na susz.

Na prośbę naszych inwestorów zaprojektowaliśmy logo oraz propozycję identyfikacji wizualnej sklepu. Motywem przewodnim były oczywiście warzywa i owoce.

Inwestor Sklep “Jarzynka”
Miejscowość Strzelce Opolskie
Styl Nowoczesny
Projekt Kompleksowy